Rozwiązania dla agrochemii

Doradca w ochronie roślin

Aktualności:

- Nowe zasady wprowadzania na rynek nawozów i produktów nawozowych, Rozporządzenie 1009/2019/UE.


Nasza działalność

 Hortulanus jest rodzinną firmą badawczo - doradczą.  Nasza działalność  związana jest głównie z ochroną roślin. Firma założona została przez Beatę i Arkadiusza Białek, chemików / biotechnologów od wielu lat pracujących w obszarze badań nad produktami dla rolnictwa.

 Służymy pomocą w opracowaniu technologii substancji czynnych środków ochrony roślin oraz receptur nowych form użytkowych, zarówno do zastosowań amatorskich jak i profesjonalnych.

  Badania wykonujemy we własnym laboratorium a także
we współpracy z najlepszymi jednostkami badawczymi.  

 Oferujemy usługi doradcze związane z rejestracją produktów agrochemicznych. Pomagamy w ustaleniu zakresu badań przedrejestracyjnych i optymalizacji kosztów badań zlecanych jednostkom  badawczym. Pomagamy przy uzyskaniu dofinansowania z środków publicznych projektów badawczych z obszaru agrochemii.

 Wspieramy naszych partnerów w przeprowadzeniu procesu rejestracji agrochemikaliów przez MRiRW.

 Ważnym segmentem naszej działalności jest dystrybucja środków do produkcji rolniczej i dla ogrodnictwa. Prowadzimy sprzedaż nawozów, środków ochrony roślin, biostymulatorów, produktów biobójczych, leków (OTC) i karmy dla zwierząt oraz innych produktów niezbędnych w każdym ogrodzie
i gospodarstwie. 

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Kontakt:

Email:
Telefon:
+48 508547224

Adres:

Laboratorium Hortulanus

ul. Konstytucji 3-go Maja 1/3

96-100 Skierniewice

Poland